Pogoda
Lądek-Zdrój
--°C
Facebook Instagram e-Doręczenia
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NIESAMOWITEJ OFERTY PAKIETÓW LECZNICZYCH W 23 WSzUR SP ZOZ W LĄDKU-ZDROJU: „Kręgosłup oDNowa” „Nowa Energia” – Sprawdź szczegóły i skorzystaj z oferty.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lądku-Zdroju - Informacja o oddaniu parkingu do użytku przy ul. Jadwigi 2 przy pawilonie Nr1

Informacja o oddaniu do użytku po remoncie parkingu przy ul. Jadwigi 2 przy pawilonie Nr1

Informacja o oddaniu parkingu do użytku przy ul. Jadwigi 2 przy pawilonie Nr1

Drodzy Kuracjusze,

Z przyjemnością informujemy, że w ubiegłym tygodniu został oddany do użytku nowo wyremontowany, płatny, strzeżony parking przy Pawilonie Nr 1 "Lotnik" 23 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego SP ZOZ w Lądku-Zdroju, zlokalizowany przy ul. Jadwigi 2.

Modernizacja obejmowała kompleksowe odnowienie nawierzchni, wyznaczenie miejsc postojowych, poprawę oznakowania oraz dostosowanie infrastruktury do potrzeb wszystkich użytkowników. Parking jest monitorowany i dostępny przez całą dobę, co zapewnia większe bezpieczeństwo oraz wygodę korzystania z niego przez naszych pacjentów, kuracjuszy.

Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja znacząco poprawi komfort Państwa pobytu w naszym szpitalu, a także usprawni codzienne korzystanie z naszych usług – szczególnie dla osób zmotoryzowanych.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej infrastruktury i dziękujemy za cierpliwość okazaną w trakcie prowadzonych prac.

Z poważaniem,
Dyrekcja Szpitala
23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ w Lądku-Zdroju

Parking po remoncie  Parking po remoncie

Parking po remoncie  Parking przed remontem

Przed remontem